Tuto stránku připravujeme

bazen

Nadpis - text:

Povrchová úprava z těžké fólie spočívá v celoplošném vylepení dna, stěn a přechodové hrany geotextilií, osazení kotvících prvků a sváření těžké fólie o síle 1,5 mm.

Tato fólie, vyrobená na bázi měkčeného PVC s polyesterovou sítí, se vyznačuje plnou a homogenní svařitelností, vysokou pevností, tvarovou flexibilitou, vysokou odolností proti UV záření, účinkům chemicky upravené vody, kolísání teplot a vysokou odolností proti bakteriím a plísním.

Seznam výhod:

  • Umožňuje realizovat prakticky jakýkoliv tvar bazénu podle Vaší fantazie, díky tvarové flexibilitě
  • Záruka na nepropustnost fólie je 10 let, životnost minimálně 30 let
  • Snížení nákladů při jejich stavbě, ale také při jejich údržbě
  • Antibakteriální povrch zamezuje usazování bakterií a plísní
  • Homogenní povrch zamezí vniknutí řas a nečistot do fólie
  • 40 let tradice, neustálého vývoje a zdokonalování

Tučný nadpis

V ceně je montáž, geotextilie, tekutá fólie pro kosmetickou úpravu spojů, kotvící a přechodové prvky.
Cena za schodiště a jiné nerovné plochy se počítá individuálně. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

2 sloupce textu

Zde je zástupný text, který si můžete upravit dle potřeby. Folie o síle 1,5 mm se používá do betonových bazénů a bazénů ze ztraceného bednění jako izolace a vnitřní úprava. Fólie ELBE se dodává v pásech o šíři 165 nebo 200 cm, které se k sobě v bazénu horkovzdušně svařují. bazénů ze ztraceného bednění jako izolace a vnitřní úprava. Fólie ELBE se dodává v pásech o šíři 165 nebo 200 cm, které se k sobě v bazénu horkovzdušně svařují. bazénů ze ztraceného bednění jako izolace a vnitřní úprava. Fólie ELBE se dodává v pásech o šíři 165 nebo 200 cm, které se k sobě v bazénu horkovzdušně svařují. bazénů ze ztraceného bednění jako izolace a vnitřní úprava. Fólie ELBE se dodává v pásech o šíři 165 nebo 200 cm, které se k sobě v bazénu horkovzdušně svařují.3 sloupce textu

Zde je zástupný text, který si můžete upravit dle potřeby. Folie o síle 1,5 mm se používá do betonových bazénů a bazénů ze ztraceného bednění jako izolace a vnitřní úprava. Fólie ELBE se dodává v pásech o šíři 165 nebo 200 cm, které se k sobě v bazénu horkovzdušně svařují. bazénů ze ztraceného bednění jako izolace a vnitřní úprava. Fólie ELBE se dodává v pásech o šíři 165 nebo 200 cm, které se k sobě v bazénu horkovzdušně svařují. bazénů ze ztraceného bednění jako izolace a vnitřní úprava. Fólie ELBE se dodává v pásech o šíři 165 nebo 200 cm, které se k sobě v bazénu horkovzdušně svařují. bazénů ze ztraceného bednění jako izolace a vnitřní úprava. Fólie ELBE se dodává v pásech o šíři 165 nebo 200 cm, které se k sobě v bazénu horkovzdušně svařují.4 sloupce textu

Zde je zástupný text, který si můžete upravit dle potřeby. Folie o síle 1,5 mm se používá do betonových bazénů a bazénů ze ztraceného bednění jako izolace a vnitřní úprava. Fólie ELBE se dodává v pásech o šíři 165 nebo 200 cm, které se k sobě v bazénu horkovzdušně svařují. bazénů ze ztraceného bednění jako izolace a vnitřní úprava. Fólie ELBE se dodává v pásech o šíři 165 nebo 200 cm, které se k sobě v bazénu horkovzdušně svařují. bazénů ze ztraceného bednění jako izolace a vnitřní úprava. Fólie ELBE se dodává v pásech o šíři 165 nebo 200 cm, které se k sobě v bazénu horkovzdušně svařují. bazénů ze ztraceného bednění jako izolace a vnitřní úprava. Fólie ELBE se dodává v pásech o šíři 165 nebo 200 cm, které se k sobě v bazénu horkovzdušně svařují.

nerez-bazen
nerez-bazen

nerez-bazen
nerez-bazen